Pellet press CPM 6000 W

Sold
Pellet press CPM 6000 W
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | 6000 W |
| Condition | Used |
| Stock Number | PRE-CPM-6000-0068 |
| Capacity in ton/per hour | 5-10 |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Innerdiameter die | 508 mm |
| Die track | 156 mm |
| No. of rollers | 2 |

