Pelletpress CPM 7122-2

Sold
Pelletpress CPM 7122-2
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | 7122 |
| Condition | Used |
| Stock Number | PRE-CPM-7122-0041 |
| Motor capacity in kW | 160 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in ton/per hour | 5-15Biomass: 3 |
| Innerdiameter die | 572 mm |
| Die track | 180 mm |
| No. of rollers | 2 |



