Conditioner Andritz - D Mixer

Sold
Conditioner Andritz - D Mixer
Specifications
| Manufacturer | Andritz---Simon-Heesen |
| Model | D-mixer |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-AND-D-0012 |
| Motor capacity in kW | 11 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 10-20 m |
| Capacity in ton/per hour | 5-10 |
| Dimensions internal | Ø350x1500 mm |
| Dimensions external | 1850x1050 mm |


