Conditioner Salmatec Salmacon 2015

Sold
Conditioner Salmatec Salmacon 2015
Specifications
| Manufacturer | Salmatec |
| Model | Salmacon 2015 |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-SAL-2015-0025 |
| Motor capacity in kW | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 15 m |
| Capacity in ton/per hour | 30 |
| Dimensions internal | 1800x250 mm |
| Dimensions external | 1900x265x490 mm |







