Screwconveyor AZO 320 mm

Sold
Screwconveyor AZO 320 mm
Specifications
| Manufacturer | AZO |
| Model | 320 |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-AZO-320-0015 |
| Motor capacity in kW | 2.2 kW |
| RPM | 47 |
| Dimensions internal | Ø320x5165 mm |
| Dimensions external | 410 mm |





| Manufacturer | AZO |
| Model | 320 |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-AZO-320-0015 |
| Motor capacity in kW | 2.2 kW |
| RPM | 47 |
| Dimensions internal | Ø320x5165 mm |
| Dimensions external | 410 mm |