Screwconveyor Azo 320 mm

Sold
Screwconveyor Azo 320 mm
Specifications
| Manufacturer | AZO |
| Model | 320 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-AZO-320-0014 |
| Motor capacity in kW | 2.2 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 35 |
| Dimensions internal | Ø320x6120 mm |
| Dimensions external | 410 mm |



