Sold
Screwconveyor 200 mm
Specifications
| Manufacturer | Unknown |
| Model | Ø 200 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-200-0017 |
| Motor capacity in kW | 5.5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 119 |
| Capacity in m2 | - m |
| Dimensions internal | Ø 200x4.000 mm |
| Dimensions external | 400x5.250x370 mm |
