Conditioner Münch

Sold
Conditioner Münch
Specifications
| Manufacturer | Münch-GmbH |
| Model | unknown |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-MUN-0027 |
| Motor capacity in kW | 22 kW |
| Capacity in m3 | 40 m |
| Capacity in ton/per hour | 20 |
| Dimensions internal | Ø490x3100 mm |
| Dimensions external | 1150x3450 mm |

