Dosingscrew Buhler DPSA

Sold
Dosingscrew Buhler DPSA
Specifications
| Manufacturer | Buhler |
| Model | DPSA-82001 (300) |
| Condition | Used |
| Stock Number | DOS-BUH-DPSA-0007 |
| Motor capacity in kW | 3 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 1455 |
| Capacity in m3 | - m |
| Dimensions internal | 300x1250 mm |
| Dimensions external | 800x1600x400 mm |

