Conditioner Andritz - CS mixer

Sold
Conditioner Andritz - CS mixer
Specifications
| Manufacturer | Andritz---Simon-Heesen |
| Model | CS mixer |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-AND-CS-0005 |
| Motor capacity in kW | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 20 m |
| Capacity in ton/per hour | 5-10 |
| Dimensions internal | Ø450x1700 mm |
| Dimensions external | 1100x2220 mm |


