Conditioner La Meccanica

Sold
Conditioner La Meccanica
Specifications
| Manufacturer | La-Meccanica |
| Model | - |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-LAM-0002 |
| Motor capacity in kW | 7,5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 30 m |
| Capacity in ton/per hour | 15 |
| Dimensions internal | Ø450x1900 mm |
| Dimensions external | 1200x2200x650 mm |
