Conditioner Buhler

Sold
Conditioner Buhler
Specifications
| Manufacturer | Buhler |
| Model | - |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-BUH-0001 |
| Motor capacity in kW | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 20 m |
| Capacity in ton/per hour | 10 |
| Dimensions internal | Ø400x2000 mm |
| Dimensions external | 1000x2400x550 mm |

