Dosingscrew CPM 210 mm

Sold
Dosingscrew CPM 210 mm
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | Universeel |
| Condition | Used |
| Stock Number | DOS-CPM-210-0009 |
| Motor capacity in kW | 1,5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 10 m |
| Dimensions internal | 210x1190 mm |
| Dimensions external | 1400x400x650 mm |

