Hammermill Munch 320

Sold
Hammermill Munch 320
Specifications
| Manufacturer | Munch |
| Model | 320 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | HAM-MUN-320mm-0021 |
| Motor capacity in kW | 30 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 2955 |
| Capacity in ton/per hour | 5,8 |



| Manufacturer | Munch |
| Model | 320 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | HAM-MUN-320mm-0021 |
| Motor capacity in kW | 30 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 2955 |
| Capacity in ton/per hour | 5,8 |