Screw conveyor 300 mm

Screw conveyor 300 mm
Contact us for price
or
Call +31 (0) 737 600 600
Specifications
| Manufacturer | Unknown |
| Model | 300 |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-300-0023 |
| Motor capacity in kW | 4 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | yes |
| RPM | 1500 |
| Dimensions internal | Ø 300 x 3100 mm mm |
| Dimensions external | 450 x 4000 mm mm |
