Dosing screw Van Mourik

Dosing screw Van Mourik
Contact us for price
or
Call +31 (0) 737 600 600
Specifications
| Manufacturer | Van Mourik |
| Model | 250 |
| Condition | Used |
| Stock Number | DOS-MOU-250-0005 |
| Motor capacity in kW | 1,5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | yes |
| RPM | 1461 |
| Dimensions internal | 270x1900 mm |
| Dimensions external | 500x2700 mm |




