Screw conveyor 240 mm

Screw conveyor 240 mm
Contact us for price
or
Call +31 (0) 737 600 600
Specifications
| Manufacturer | Unknown |
| Model | 240 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-240-0021 |
| Motor capacity in kW | 0,75 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | yes |
| RPM | 28 |
| Dimensions internal | Ø240x1800 mm |
| Dimensions external | 400x2450 mm |


