Conditioner PTN 411

Conditioner PTN 411
Contact us for price
or
Call +31 (0) 737 600 600
Specifications
| Manufacturer | PTN |
| Model | 411 |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-PTN-411-0006 |
| Motor capacity in kw | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 10-20 m |
| Capacity in ton/per hour | 5-10 |
| Dimensions internal | Ø400x1100 mm |
| Dimensions external | 900x1500 mm |


