Conditioner PTN 368

Conditioner PTN 368
Contact us for price
or
Call +31 (0) 737 600 600
Specifications
| Manufacturer | PTN |
| Model | 368 |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-PTN-368-0008 |
| Motor capacity in kw | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 10 m |
| Capacity in ton/per hour | <5 |
| Dimensions internal | Ø360x800 mm |
| Dimensions external | 1100x1200 mm |


