Buhler DPEE 900/260

Buhler DPEE 900/260
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Buhler |
| Model | DPEE 900/260 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-BUH-DPEE-0130 |
| Motorcapaciteit in kW | 320 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | >10, >15 |
| BinnenDiameter die | 900 mm |
| Die track | 260 mm |
| Aantal rollen | 2 |


