Buhler DMFJ

Buhler DMFJ
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Buhler |
| Model | DMFJ |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-BUH-DMFJ-0028 |
| Motorcapaciteit in kW | 55 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5Biomassa: 1 |
| BinnenDiameter die | 420 mm |
| Die track | 110 mm |
| Aantal rollen | 2 |

