Salmatec Maxima 580

Salmatec Maxima 580
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Salmatec |
| Model | Maxima 580 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-SAL-M580-0137 |
| Motorcapaciteit in kW | 110 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5-10 |
| BinnenDiameter die | 580 mm |
| Die track | 150 mm |
| Aantal rollen | 3 |



