Andritz-Simon Heesen Paladin 600B

Andritz-Simon Heesen Paladin 600B
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Andritz-Simon Heesen |
| Model | Paladin 600B |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-AND-P600B-0129 |
| Motorcapaciteit in kW | 110 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | <5 |
| BinnenDiameter die | 550 mm |
| Die track | 130 mm |
| Aantal rollen | 2 |


