Korrel pers Andritz Paladin 1600D-210 ARJ

Korrel pers Andritz Paladin 1600D-210 ARJ
Vraag ons om de prijs
Beschrijving
De Andritz Paladin 1600D-210 ARJ is een robuuste gebruikte pelletpers, ontworpen voor diervoederproductie met hoge capaciteit. De machine is uitgerust met 2 x Vector 90 kW motoren en heeft een productiecapaciteit van circa 10–15 ton per uur.
Deze pelletpers beschikt over een inwendige matrijsdiameter van 850 mm en een loopvlakbreedte van 210 mm. De machine is voorzien van 2 gegroefde rollen en een automatische rolverstelling voor efficiënte en betrouwbare pelletproductie.
In 2015 is de pers omgebouwd van HRV- naar ARJ-uitvoering. Daarnaast is de machine uitgerust met Quick Die Change, roller slip control en frequentieregelaars voor de hoofdmotoren, wat zorgt voor extra flexibiliteit en efficiëntie tijdens productieprocessen.
De Andritz Paladin 1600D-210 ARJ is een betrouwbare en hoogwaardige oplossing voor industriële diervoederproductie.
Specificaties
| Fabrikant | Andritz-Simon Heesen |
| Model | Paladin 1600D-210 ARJ |
| Jaar | 1998 |
| Conditie | Gebruikt |
| Serienummer | 26/2700 Order No. 803-A-014 |
| Voorraad nummer | PRE-AND-P1600-0132 |
| Motorcapaciteit in kW | 180 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 10-15 |
| Aantal rollen | 2 |
| Diameter matrijs | 850 mm |
| Loopvlak | 210 mm |

