Salmatec Maxima 840-240-3R

Salmatec Maxima 840-240-3R
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Salmatec |
| Model | Maxima 840-240-3R |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-SAL-M840-0126 |
| Motorcapaciteit in kW | 264 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | >10Biomassa: 3 |
| BinnenDiameter die | 840 mm |
| Die track | 240 mm |
| Aantal rollen | 3 |


