Andritz-Simon Heesen V3-75

Andritz-Simon Heesen V3-75
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Andritz-Simon Heesen |
| Model | V3-75 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-AND-V3.75-0110 |
| Motorcapaciteit in kW | 37 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | <5Biomassa: 1 |
| BinnenDiameter die | 350 mm |
| Die track | 80 mm |
| Aantal rollen | 3 |




