Andritz-Simon Heesen Paladin 1200

Andritz-Simon Heesen Paladin 1200
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Andritz-Simon Heesen |
| Model | Paladin 1200 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-AND-P1200-0097 |
| Motorcapaciteit in kW | 180 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5-10Biomassa: 1 |
| BinnenDiameter die | 650 mm |
| Die track | 141 mm |
| Aantal rollen | 3 |


