CPM 7726-7

CPM 7726-7
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | CPM |
| Model | 7726-7 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-CPM-7726-0089 |
| Motorcapaciteit in kW | 160 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5-15 |
| BinnenDiameter die | 672 mm |
| Die track | 180 mm |
| Aantal rollen | 2 |




