Unknown 300

Unknown 300
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Unknown |
| Model | 300 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | SCV-300-0023 |
| Motorcapaciteit in kW | 4 kW |
| RPM | 1500 |
| Interne afmetingen | Ø 300 x 3100 mm mm |
| Externe afmetingen | 450 x 4000 mm mm |
