Van Mourik 250

Van Mourik 250
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Van Mourik |
| Model | 250 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | DOS-MOU-250-0005 |
| Motorcapaciteit in kW | 1,5 kW |
| RPM | 1461 |
| Interne afmetingen | 270x1900 mm |
| Externe afmetingen | 500x2700 mm |




