Unknown 240 mm

Unknown 240 mm
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Unknown |
| Model | 240 mm |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | SCV-240-0021 |
| Motorcapaciteit in kW | 0,75 kW |
| RPM | 28 |
| Interne afmetingen | Ø240x1800 mm |
| Externe afmetingen | 400x2450 mm |


