Wijnveen DS270

Wijnveen DS270
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Wijnveen |
| Model | DS270 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | DOS-WYN-DS270-0004 |
| Motorvermogen in kW | 2,2 kW |
| Toerental | 1425 |
| Interne afmetingen | 270x2530 mm |
| Externe afmetingen | 700x3420 mm |




