PTN 368

PTN 368
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | PTN |
| Model | 368 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | CON-PTN-368-0009 |
| Motorvermogen in kW | 15 kW |
| Capaciteit in m3 | 10 m |
| Capaciteit in tonnen per uur | <5 |
| Interne afmetingen | Ø360x800 mm |
| Externe afmetingen | 1100x1200 mm |


