PTN 411

PTN 411
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | PTN |
| Model | 411 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | CON-PTN-411-0007 |
| Motorvermogen in kW | 15 kW |
| Capaciteit in m3 | 10-20 m |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5-10 |
| Interne afmetingen | Ø400x1100 mm |
| Externe afmetingen | 900x1500 mm |


