Salmatec Maxima 700-225

Salmatec Maxima 700-225
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Salmatec |
| Model | Maxima 700-225 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-SAL-700-0136 |
| Motorvermogen in kW | 110 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 10-15 |
| BinnenDiameter die | 700 mm |
| Die track | 225 mm |
| Aantal rollen | 3 |



