Buhler DPAA
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Buhler |
| Model | DPAA |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-BUH-DPAA-0060 |
| Motorvermogen in kW | 160 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 5-15 |
| BinnenDiameter die | 660 mm |
| Die track | 178 mm |
| Aantal rollen | 2 |
