Andritz-Simon Heesen Paladin 1600

Andritz-Simon Heesen Paladin 1600
Vraag ons om de prijs
of
Specificaties
| Fabrikant | Andritz-Simon Heesen |
| Model | Paladin 1600 |
| Conditie | Gebruikt |
| Voorraad nummer | PRE-AND-P1600-0099 |
| Motorvermogen in kW | 180 kW |
| Capaciteit in tonnen per uur | 10-15 |
| BinnenDiameter die | 850 mm |
| Die track | 210 mm |
| Aantal rollen | 2 |
