Conditioner Bühler

Sold
Conditioner Bühler
Specifications
| Manufacturer | Buhler-GmbH |
| Model | - |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-BUH-0011 |
| Motor capacity in kW | 11 kW |
| Capacity in m3 | 30 m |
| Capacity in ton/per hour | 15 |
| Dimensions internal | Ø400x2000 mm |
| Dimensions external | 1300x2500 mm |

