Screwconveyor AZO 210 mm

Sold
Screwconveyor AZO 210 mm
Specifications
| Manufacturer | AZO |
| Model | 210 mm |
| Condition | Used |
| Stock Number | SCV-AZO-210-0016 |
| Motor capacity in kW | 1.5 kW |
| RPM | 64 |
| Capacity in m2 | - m |
| Dimensions internal | Ø210x4020 mm |
| Dimensions external | - mm |

