Conditioner La Meccanica

Sold
Conditioner La Meccanica
Specifications
| Manufacturer | La-Meccanica |
| Model | - |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-LAM-0003 |
| Motor capacity in kW | 11 kW |
| Capacity in m3 | 30 m |
| Capacity in ton/per hour | 15 |
| Dimensions internal | Ø450x2250 mm |
| Dimensions external | 800x2700x1100 mm |
