Conditioner Andritz-Robinson D2 mixer

Sold
Conditioner Andritz-Robinson D2 mixer
Specifications
| Manufacturer | Andritz---Simon-Heesen |
| Model | D2 mixer |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-AND-D2-0026 |
| Motor capacity in kW | 7,5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 10 m |
| Capacity in ton/per hour | 5-8 |
| Dimensions internal | Ø250x1300 mm |
| Dimensions external | 200x85x65 mm |




