Dosingscrew Munch

Sold
Dosingscrew Munch
Specifications
| Manufacturer | Munch |
| Model | unknown |
| Condition | Used |
| Stock Number | DOS-MUN-0004 |
| Motor capacity in kW | 4 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 123 |
| Capacity in m3 | 40 m |
| Dimensions internal | 400x1990 mm |
| Dimensions external | 530x3200 mm |

