Conditioner Bühler DPSA

Sold
Conditioner Bühler DPSA
Specifications
| Manufacturer | Buhler-GmbH |
| Model | DPSA-82002 |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-BUH-DPSA-0030 |
| Motor capacity in kW | 18,5 kW |
| Capacity in ton/per hour | 10-15 |
| Dimensions internal | 1060x2350x550 mm |
| Dimensions external | Ø390x2000 mm |

