Sold
Pellet press CPM 7932-11 Lineator
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | 7932-11 Lineator |
| Condition | Used |
| Stock Number | PRE-CPM-7932.11-0096 |
| Motor capacity in kW | 200 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in ton/per hour | >10 |
| Innerdiameter die | 810 mm |
| Die track | 20 mm |
| No. of rollers | 2 |
