Conditioner CPM

Sold
Conditioner CPM
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | Universeel |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-CPM-0033 |
| Motor capacity in kW | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in m3 | 30-40 m |
| Capacity in ton/per hour | 15-20 |
| Dimensions internal | 400x1700 mm |
| Dimensions external | 2050x1000x6000 mm |

