Dosingscrew Munch 320

Sold
Dosingscrew Munch 320
Specifications
| Manufacturer | Munch |
| Model | 320 |
| Condition | Used |
| Stock Number | DOS-MUN-320-0012 |
| Motor capacity in kW | 3 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| RPM | 1435 |
| Dimensions internal | 1200x320 mm |
| Dimensions external | 2300x600x550 mm |





