Conditioner CPM LL

Sold
Conditioner CPM LL
Specifications
| Manufacturer | CPM |
| Model | LL |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-CPM-LL-0050 |
| Motor capacity in kW | 18,5 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Dimensions internal | Ø 400 x 2000 mm |
| Dimensions external | 2350 x 1400 x 1000 mm |


