Conditioner Buhler DPSA

Sold
Conditioner Buhler DPSA
Specifications
| Manufacturer | Buhler |
| Model | DPSA |
| Condition | Used |
| Stock Number | CON-BUH-DPSA-0039 |
| Motor capacity in kW | 15 kW |
| Suitable for Biomass & Recycling | No |
| Capacity in ton/per hour | 10 |
| Dimensions internal | Ø400x2000 mm mm |
| Dimensions external | 1060x2350x550 mm mm |

